Seç Market, “Bayim Olur Musun Fuarı”na katıldı

Şirket açıklamasına göre, Seç Market, franchising ve markalı bayilik sektörünün önemli oyuncularını bir araya getiren fuarda ikinci kez yer aldı. 30’u aşkın farklı sektörden 100’den fazla yerli ve yabancı markanın katılımıyla Yenikapı’da düzenlenen ve alanında Türkiye’nin en büyüklerinden olan fuarı yaklaşık 13 bin yerli ve yabancı ziyaretçi gezdi.

Çok sayıda katılımcının ziyaret ettiği ve Seç iş modeli hakkında da bilgi verilen stantta, fuar boyunca ziyaretçiler Seç Cafe bölümünde bir araya geldi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Seç Market Genel Müdürü Altan Sekmen, sektör açısından çok değerli olan fuara yeniden katılmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Seç Market tasarımlı stantları ve misafirperverlikleriyle ziyaretçilerine market deneyimini yaşattıklarını aktaran Sekmen, ‘Mağazalarımızda müşterilerimizin yüzünü güldürürken burada da ziyaretçilerimizin yüzünü güldürmek istedik. Geleneksel esnaf kültürünü modern marketçilik anlayışıyla bir araya getirdiğimiz Seç ekosistemimiz, esnafımızın teveccühüyle her geçen gün büyüyüp güçleniyor. Türkiye genelinde Seç tabelasına sahip 2 bin 600’ü aşan mağaza sayımızla Türkiye’deki en büyük franchising markaları arasındayız.’ ifadesini kullandı.

KAYNAK: AA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x